Заява про конфіденційність

Політика журналу та професійна етика вимагають, щоб редактори та рецензенти ставилися до змісту розглянутих робіт як до захищеної інформації, яка не повинна розголошуватися перед публікацією. Очікується, що ніхто, хто має доступ до поданої статті, не використовуватиме його для неетичного або незаконного використання наданої інформації. Це стосується усіх, хто має право розглядати подання.

Важливою умовою прийняття статті до друку є наявність нових оригінальних наукових результатів, які раніше ніде не публікувалися.

У разі, якщо матеріали вже було опубліковано раніше, автор повинен надати редакції бібліографічну довідку про попередні публікації та обґрунтувати актуальність публікації нового варіанту, пояснивши характер доповнень і змін, внесених до останнього варіанту статті.

Будь-які суперечливі питання (фінансові, академічні, особисті та ін.) уважно розглядаються членами редакційної колегії. У разі підтвердження підозр, пов'язаних з можливим плагіатом або фальсифікацією результатів, стаття беззастережно відхиляється.

Журнал дозволяє авторам зберігати авторські права без обмежень.

Усі взаємовідносини з питань видавничої етики, що виникають між авторами та редакційною колегією видання і не врегульовані цим документом, регулюються міжнародними загальноприйнятими стандартами COPE (Committee on Publication Ethics).

У виданні беруть участь багато сторін, кожна з яких відіграє важливу роль в досягненні поставлених цілей. Тому всі автори, редактори, експерти-рецензенти журналу несуть відповідальність за дотримання етичних стандартів на всіх етапах їх участі в подачі рукописів та подальшій публікації їх у виданні.