About the Journal

Bulletin of Lviv National Environmental University. Series "Agricultural engineering research" (ISSN 2786-6793) is "B" categorized in the List of Scientific Professional Publications of Ukraine (Decrees of the Ministry of Education and Science of Ukraine of 17.03.2020 № 409 and 23.12.2022 №1166) in specialties:

122 - Computer science, 126 - Information systems and technologies, 133 - Industrial mechanical engineering, 208 - Agricultural engineering, 274 - Motor transport and by order of the Ministry of Education and Culture of Ukraine No. 886 of July 2, 2020, on specialties 141 - Electric power engineering, electrical engineering and electromechanics.

Certificate of state registration of КВ № 25177-15117 Р on June 24, 2022.

Founded in 1997 by Lviv State Agrarian University. In 2008-2021, it was published under the name Bulletin of Lviv National Agrarian University. Series "Agricultural engineering research".

Since 2022 it has been published as under the name Bulletin of Lviv National Environmental University. Series "Agricultural engineering research".

Periodicity of publication – 1 times a year

The founder – Lviv National Environmental University

Publisher – Lviv National Environmental University

Place of publication – Dublyany, Lviv district, Lviv region, Ukraine

The publication's languages ​​are Ukrainian, English, and Polish.

Індексується в наукометричних базах даних: Google Scholar, Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Crossref.

Адреса редакції: вул. Володимира Великого, 1, м. Дубляни, Жовківський  район, Львівська область, Україна, 80381.

Телефон редакції: (032)22-42-904

У збірнику публікуються результати наукових досліджень учених вищих навчальних закладів та наукових установ України, зарубіжних учених, аспірантів, докторантів, спеціалістів агропромислового комплексу, а також громадян, що ведуть наукові дослідження в порядку особистої ініціативи.

До складу редакційної колегії входять провідні науковців України та зарубіжних країн.

За період 1997-2021 рр. у збірнику наукових праць опублікували свої роботи близько 1800 авторів, з яких біля 140 – закордонні вчені та дослідники.

Усі опубліковані матеріали проходять процедуру попереднього рецензування.

Кожній статті присвоюється міжнародний цифровий ідентифікатор DOI (Digital Object Identifier).

Друкована версія журналу поширюється серед провідних наукових та навчальних центрів України та закордону. Здійснюється розсилка обов’язкових примірників до Книжкової палати України та основних наукових бібліотек України.

Редакція збірника практикує політику відкритого доступу до опублікованих матеріалів тому поряд з друкованим варіантом повнотекстові статті збірника безстроково розміщуються на його офіційному сайті. Завдяки цьому реалізується одна із складових концепції видання, яка передбачає необхідність його поширення до максимально широкої читацької аудиторії. Кожен бажаючий, зайшовши на сторінку збірника, зможе скачати будь-який номер і почерпнути з нього необхідну інформацію, а також ознайомитися з усіма матеріалами, які в ньому публікуються.